Association member list

Rąstinių namų gamintojų asociacijos nariais gali būti Lietuvoje registruotos įmonės, pritariančios asociacijos veiklai ir tikslams, kurios projektuoja, gamina ar stato pastatus, naudojant horizontaliai, vienas virš kito, suguldytus rąstus/sienojus, o kampuose sujungiant sąsparomis/kertėmis/spynomis. Taip pat įmonės, kurios, konstruktyvinei dalei, naudoja naturalius, stambius, apvalaus arba apipjauto profilio rąstus, taip vadinama "stulpinė konstrukcija".
Asociacijos nariai visapusiškai, pritaria bei savo versle vadovaujasi “Rąstinių pastatų projektavimo, gamybos ir statybos techniniais reikalavimais”. Taip vadinamu Standartu.
Norime informuoti ir patikinti Lietuvos gyventojus, kad tik Lietuvos “Rąstinių namų gamintojų asociacijos” nariai, siekia įteisinti Standartus Valstybiniu lygiu, tuo pabrėždami “Techninių reikalavimų” svarbą, kokybiškų, rąstinių pastatų projektavimui, gamybai ir statybai.
Asociacijos narys privalo vadovautis teisingumo, sąžiningumo ir protingumo kriterijais. Narys negali šmeižti kitų narių ar gamintojų/statytojų, jei šie dirba tokiais pačiais principais.