UAB „Mediniai namai“

Nuo namelio iki namo!
Spalvingi sezoniniai prekybiniai nameliai Prancūzijos perlu vadinamoje Nicoje, bilietų kioskai Eurodisneilende ar Kalėdinės mugės nameliai Paryžiaus Eifelio papėdėje - šie sėkmingi projektai gali puikuotis UAB "Mediniai namai" vizitinėje kortelėje.
Įgyvendinti sudėtingi užsakymai, kuriais didžiuojamės, sukuria pasitikėjimą ir pritraukia  naujų  klientų. Sena partnerystė su Prancūzijos verslininkais, renginius organizuojančia įmone, liudija, kad gebame dirbti greitai  ir tiksliai. O mus pačius tokie darbai  užkrečia pakilia nuotaika, leidžia mėgautis kuriama švente.

MES GALIME suprojektuoti ir pagaminti statinį, kurį be jokio vargo būtų galima pervežti ir surinkti kitoje vietoje, o prireikus - lengvai išardyti. SIŪLOME JUMS tai, ką geriausiai mokame: ar tai būtų paviljonai jaukioms kavinukėms Vilniaus senamiestyje  ar terasos paežerių sodyboms. Grakštūs ir ilgaamžiai paviljonai suteikia pavėsį ir užtikrina tvirtą pagrindą po kojomis, sukuria jaukumą. O lauko terasos gali visiškai pakeisti ne tik įprastinę aplinką, bet ir gyvenimo būdą, viliojantį vasaros vakarus  praleisti gryname ore. JEI GALVOJATE apie nuosavą namą, raginame nepriimti sprendimo, nepasidomėjus  mediniais namais - ekologiškais, šiltais ir labai tinkančiais lietuviškam kraštovaizdžiui. Galime būti patikimiausiu jūsų patarėju, kadangi įmonės  administracija įsikūrusi viename iš savo pastatytų medinių namų ir apie tokių namų  privalumus ir kokybę žinome geriausiai. ĮGYVENDINKITE SAVO SVAJONES SU MUMIS, nes kiekvieną užduotį įgyvendiname reikliai, garbingai ir su didžiuliu pasitenkinimu. Galime būti lankstūs, modernūs ir patikimi jūsų partneriai.

Mediniai namai

UAB “Mediniai namai”

Vilniaus biuras:
Verkių g. 44,
“Medžio centras” 73 sekcija
LT- 09109 Vilnius
Tel. faks. (8 5) 278 44 94
Mob. tel. + 370 604 10102
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Direktorius Giedrius Vidrinskas
Mob. tel. + 370 604 10107
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Architektas - dizaineris Valdas Pilkauskas
Faks. (8 5) 278 44 94


Svetainė: www.mnamai.lt